Czym się zajmujemy

Narzędziownia

Od dnia powstania firmy Eurosim3 strategicznym celem jest zapewnienie naszym Klientom najwyższej jakości świadczonych usług w zakresie produkcji specjalistycznych oprzyrządowań i narzędzi. Wyznaczony cel realizujemy poprzez unowocześnianie technologii produkcji, parku maszynowego oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników.

 

Tłocznia

Zajmujemy się procesami obróbki plastycznej metali. Bogata wiedza i duże doświadczenie w zakresie tłoczenia pozwala nam dostarczyć szeroką gamę produktów dla naszych klientów.
Począwszy od małych prostych części skończywszy na dużych i złożonych. Oferujemy Państwu wykonanie narzędzi o różnych trybach pracy m.n. jednotaktowe, wielotaktowe oraz progresywne (wykrojniki, zaginaki).

Wtryskownia

Oferujemy Państwu wysokiej jakości kompleksową obsługę w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Przy współpracy z firmami z różnych branż wykorzystujemy nowatorskie rozwiązania mające na celu polepszenie jakości produktów i oraz obniżenie kosztów. Posiadamy wtryskarki o sile zwarcia do 120 ton i gramaturze wtrysku do 350 gram.

więcej

OGÓLNE WARUNKI HANDLOWE

Konstrukcje spawane

Spawamy stale konstrukcyjne metodami MIG, MAG i TIG w osłonie gazów ochronnych. Spawanie realizujemy w sposób ręczny. Proces wykonywany jest w oparciu o nowoczesny  sprzęt spawalniczy. Wykonujemy konstrukcje oraz podzespoły spawane dla branży m.n. maszynowej, budowlanej i przemysłowej. Konstrukcje które tworzymy wykonane są z niezwykłą starannością oraz dbałością o najmniejsze szczegóły. Przy wymagających projektach usuwamy wszelkie naprężenia powstałe przy spawaniu. Proces ten jest niezbędny do uzyskania precyzyjnych powierzchni.

Nasze realizację

Sprawdź jak do nas dojechać