O firmie

EUROSIM3

Firma EUROSIM3 to doświadczone i nowoczesne centrum CNC.

Na rynku obróbki skrawaniem i przetwórstwa tworzyw sztucznych działamy od 2006 roku niezmiennie oferując wysoką jakość naszych usług. Wszystkie elementy, korzystając z specjalistycznego parku maszynowego wytwarzamy z wyjątkową precyzją. Dzięki temu nasi Klienci mogą cieszyć się wytrzymałymi, idealnie dopasowanymi produktami.

Specjalizujemy się głównie w wytwarzaniu podzespołów min. dla przemysłu

 motoryzacyjnego,  lotniczego,  medycznego,  AGD, oferując różnego rodzaju oprzyrządowania to jest: wykrojniki, tłoczniki, formy ciśnieniowe, oprzyrządowania technologiczne oraz formy wtryskowe, termoutwardzalne, odlewnicze, rozdmuchowe.

NASZA WIZJA

   INNOWACJA

Staramy się zapewnić najbardziej innowacyjne produkty i rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów. Jesteśmy Zespołem, który tworzą eksperci w swoich dziedzinach. Nasi ludzie są naszym największym atutem. Nie poprzestajemy wyłącznie na zdobytych kompetencjach, ale konsekwentnie stawiamy na rozwój Zespołu jak również tych, z którymi współpracujemy.

   JAKOŚĆ

Fundamentalne znaczenie w EUROSIM3 jest zapewnienie, że surowe normy jakościowe są spełnione na każdym kroku. W rezultacie, oferowane przez nas usługi i produkty często są wykorzystywane jako punkt odniesienia w branży.

   ZAANGAŻOWANIE

Zaangażowanie w obsługę naszych klientów jest jednym z filarów naszego sukcesu w EUROSIM 3. Słuchamy i komunikujemy się z naszymi klientami regularnie, aby budować silne relacje biznesowe, a w rezultacie odpowiadamy na ich potrzeby jak najszybciej.

HISTORIA

EUROSIM3 została założona w 2006 roku w Krośnie i jest firmą prywatną oferującą kompleksowe usługi, począwszy od projektowania 3D, wykonania prototypu, opracowania dokumentacji konstrukcyjnej, skończywszy na wdrożeniu do produkcji.

Początkowo był to niewielki zakład zajmujący się produkcją detali z tworzyw sztucznych.

Rozszerzenie działalności o obróbkę skrawaniem w 2008 roku było punktem zwrotnym dla dalszego dynamicznego rozwoju firmy. Nowy potencjał produkcyjny pozwolił zwiększyć zakres oferowanych usług oraz uruchomić nowe gałęzie produkcji.