Przetargi

Eurosim3 P.P.H.U. Robert Mrozek realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Opracowanie znacząco ulepszonej technologii wytwarzania wyrobu w postaci maskownic zamka łopatki silnika odrzutowego”.

Celem projektu jest opracowanie znaczącej zmiany w technologii wykonywania połączeń elementów maskownicy zamka łopatki silnika odrzutowego.

Rezultatem projektu będzie wyrób – maskownica zamka łopatki silnika odrzutowego – o poprawionych parametrach technicznych w odniesieniu do wytrzymałości, odporności na degradację temperaturową w procesie aluminiowania, itp. Rezultatem projektu będzie także dokumentacja technologiczna opisująca przebieg nowego procesu, skład i dobór materiałów do zgrzewania, przebieg procesu łączenia elementów.

Wartość projektu:   123 000,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE:  85 000,00 PLN

Eurosim3 P.P.H.U. Robert Mrozek realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Wdrożenie innowacyjnych usług wytłaczania w oparciu o wielotaktowe przyrządy produkcyjne w firmie EUROSIM3”.

 

Głównym celem projektu jest poszerzenie i unowocześnienie usług obróbki metalu poprzez wdrożenie innowacyjnych usług wytłaczania w oparciu o wielotaktowe przyrządy produkcyjne oraz uruchomienie produkcji wielkogabarytowych narzędzi przemysłowych takich jak wykrojniki i tłoczniki.

 

W wyniku pozyskania specjalistycznych urządzeń i oprogramowania konstrukcyjnego i zarządzającego procesami obróbkowymi będących przedmiotem niniejszego przedsięwzięcia firma Eurosim3 będzie miała możliwość znacznego usprawnienia procesu produkcyjnego i usługowego.

 

Wartość projektu:   1 190 968,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 629 530,00 PLN