Wyposażenie Działu Jakości:

Maszyna pomiarowa PMC-850 prod. ZEISS

Zakres roboczy:

 X: 850 mm, Y: 1200 mm, Z: 600 mm

Narzędzia pomiarowe:

 wysokościomierz MAHR - DIGIMAHR CX1/DX1

konturograf MAHR - MarSurf CD 140

 Mikroskop

Wszystkich pomiarów dokonujemy w zamkniętym klimatyzowanym pomieszczeniu.

Certyfikaty

Pełny nadzór nad jakością

Oferujemy Państwu pełny nadzór nad jakością 100% swoich wyrobów poprzez kontrolę procesu i kontrolę cech wyrobu na każdym etapie ich wytwarzania. Indywidualne wymagania Klienta stanowią dla nas nadrzędne wytyczne do projektowania procesu i urządzeń kontrolno-pomiarowych. Budujemy jakość na każdym etapie naszego procesu rozwoju, od początku planowania aż do produkcji masowej.

 

Pracujemy wg najwyższych standardów jakościowych // ISO 9001:2015

NASZA WIZJA

   INNOWACJA

Staramy się zapewnić najbardziej innowacyjne produkty i rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów. Jesteśmy Zespołem, który tworzą eksperci w swoich dziedzinach. Nasi ludzie są naszym największym atutem. Nie poprzestajemy wyłącznie na zdobytych kompetencjach, ale konsekwentnie stawiamy na rozwój Zespołu jak również tych, z którymi współpracujemy.

   JAKOŚĆ

Fundamentalne znaczenie w EUROSIM3 jest zapewnienie, że surowe normy jakościowe są spełnione na każdym kroku. W rezultacie, oferowane przez nas usługi i produkty często są wykorzystywane jako punkt odniesienia w branży.

   ZAANGAŻOWANIE

Zaangażowanie w obsługę naszych klientów jest jednym z filarów naszego sukcesu w EUROSIM 3. Słuchamy i komunikujemy się z naszymi klientami regularnie, aby budować silne relacje biznesowe, a w rezultacie odpowiadamy na ich potrzeby jak najszybciej.